Výstavy Magdy Horecké v Miroticích
31.05.2026 21:39
V pondělí 22. června bude vernisáží v 16 hodin zahájena výstava obrazů Magdy Horecké na Městském...

Přijďte se podívat do ateliéru P.U.B. v Šrámkově ulici 134 (Dům u koulí). Jsme-li právě doma, rádi Vás přivítáme.

|
|